Dlaczego ci się nie chce uprawiać seksu?

indeks1

Dlaczego ci się nie chce uprawiać seksu?

Choroba

Poważne schorzenie, takie jak np. cukrzyca typu II, może w szczególności obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co skutkuje obniżonym zainteresowaniem seksem. Niski poziom testosteronu może także objawiać się osłabieniem mięśni, uszczupleniem masy kostnej i zaburzeniami wzwodu. Inne schorzenia, które erekcja mogą wywoływać niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból i kłopoty z sercem. Jeśli borykasz się z którymś z tych przypadków, podpytaj swojego lekarza, jak możesz przeciwdziałać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki sprzedawane na receptę, takie jak Proscar zalecany w leczeniu prostaty, mogą również wywoływać obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze efektów ubocznych ich stosowania. Przed rozpoczęciem zażywania jakichkolwiek leków na receptę, dokładnie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o ich działaniu viagra tanio jak też o ich efektach ubocznych.

Tryb życia

Spora część ludzi uważa, że niski poziom zainteresowania seksem to kłopot, który dotyka starszych mężczyzn. Jednakże to nieprawda. Obecnie mnóstwo mężczyzn w wieku 30-40 lat sygnalizuje kłopoty z niskim libido. Jednym z powodów takiej sytuacji może być nieprawidłowy styl życia lub niezdrowe nawyki, takie jak palenie papierosów, niezdrowa dieta, brak snu oraz inne podobne sytuacje. Pomyśl nad zmianą stylu życia, zerwij z tytoniem, rozpocznij uprawianie sportu oraz zmień żywność na lżejszą, a ochota na seks nie powinna być już problemem.