Sposoby na silniejszą erekcję

avatar_99_page

Jeśli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz regularnie trenować

Przemieszczaj się pieszo oraz podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeżeli zależy ci na twardszej erekcji, powinieneś systematycznie trenować. Poprawa ogólnego stanu twojego zdrowia oraz kondycji wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego penisa. Badania wykazują, iż faceci, którzy pokonują pieszo codziennie trzy kilometry, mają o połowę mniej trudności ze wzwodem w porównaniu tadalis do mężczyzn, którzy praktykują siedzący tryb życia. Zatykanie się tętnic jest jedną z głównych przyczyn braku wzwodu. Żyły funkcjonują na najlepszym poziomie tylko wtedy, gdy się regularnie ćwiczy. Nie trzeba od razu robić wszystkich trudnych ćwiczeń członka, żeby pomóc mu pozostawać we wzwodzie jak najdłużej. Niezmiernie proste ćwiczenie, jak przechadzka w miejsce zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, żeby zainicjować zauważalną różnicę błyskawicznie i w komfortowy sposób. Kolokwialnie mówiąc, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

W jaki sposób pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to rzeczywiście możesz mieć wzwód. Dzieje się tak dlatego, ponieważ zarówno ziewanie jak i wzwód są owocem istnienia nietrwałego, jednak niezmiernie aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Kiedy związek ten zostanie już wyprodukowany w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust albo do penisa. Nigdy nie poczułeś małego drżenia tam na dole podczas ziewania? Jest to rezultat tego, że tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i okolic penisa. Pamiętaj więc o częstym ziewaniu oraz uwalnianiu więcej tlenku azotu dla silniejszej erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w miejscu pracy, bo cię wezmą za lenia.

Dobrze się wysypiaj

Po seksie twój członek jest z reguły wyczerpany. Musi odpocząć. Wobec tego szalenie istotne jest, abyś zażył tyle snu, ile tylko możesz. W trakcie zdrowego snu zdrowy mężczyzna zaznaje pięciu-sześciu wzwodów, ale niekoniecznie jest to okoliczność do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twoje ciało raportuje ci, iż twój penis jest potencja zdrowy oraz gotowy znowu do użycia. Twój penis “ładuje się” w czasie snu. Tak więc dla twardej i zdrowej erekcji, niczym nie zmącony i długi sen jest niezmiernie istotny.