Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu otrzymasz możliwość doprowadzić większość dam do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło i Twoja partnerka nie była w sumie zaspokojona? Panie chcą sporo czasu, by odczuć pełną przyjemność z seksu oraz poczuć orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk to wiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja kobieta starała Ciż się powiedzieć, iż wtedy nie kłopot, to sam wiesz, iż nie udało Ciż się jej w szerocy zaspokoić. Jeżeli przynosi Ciż się co przeważnie, ona widać w finale stracić cierpliwość.

Długi seks daje się być sposobem do wspaniałego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie a Twoich „łóżkowych wyczynach” moim koleżankom, jeżeli tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na wesele istnieje sposób, który doskonale rokuje. Niewykluczone, że ze bliską żoną w łóżku wytrzymasz dłużej niż jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem mogą pójść do sprawie.

Formuła Climax Control może sprawić, iż będziesz w okresie dłużej uprawiać sex niż przed rozpoczęciem terapii. Ten drugi czas ma nadzieję zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o zawierającym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie stosunku to szybko już nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz brał szansa kontynuowania zabawy (jeżeli zatem Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć opiekę nad wytryskiem. Możesz nim prowadzić. Tylko nie będziesz wymagał zwalniać tempa, żeby powstrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł prowadzić sex tak długo jak marzy o tym Twoja żona.

climax control

Derminax

Fem max