Flexin 500 – Wylecz ból stawów oraz odzyskaj kompletną sprawność dzięki innowacyjnej formule!

Suplement diety Flexin 500 przydatny istnieje na ból stawów.

Posiada postać kapsułek. Preparat ten działa odbudowę chrząstki stawowej, działa przeciwbólowo oraz tworzy życie przeciwzapalne, oraz zabezpiecza chrząstkę stawową przed wybraniem na produkt normalnego funkcjonowania. Dodatkowo Flexin 500 poprawia zdolność przesuwania się natomiast jest podawany osobom, które zajmują kilka ruchu m.in. przez siedzący sposób życia, przekroczyły 45 rok rośnięcia a potrzebują ochrony stawów, doznały urazu stawów oraz ciągle prowadzi im cierp, uprawiają sport i co za czym chodzi ich boi są nadmiernie obciążone oraz muszą regeneracji.

W zespole preparatu Flexin 500 znajdują się następujące substancje: siarczan glukozaminy x 2KCl 533mg,celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), wyciąg z kadzidłowca DER 6,1 (60% boswellic acid) 20mg, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), witamina C 10 mg, dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca); kapsułka Flexinu 500 łączy się z żelatyny i wody.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie Flexinu 500 powinno pracować się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z danymi dostępnymi na reklamie.

Zalecana porcja suplementu Flexin 500 do spożycia w toku dnia to 3 razy dziennie po 1 pigułce w trakcie posiłku, popijane wielką miarą wody.

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem preparatu należy zapoznać się z historią ulotki daną do opakowania bądź skonsultować się z specjalistą lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na którykolwiek składnik suplementu. Flexin 500 należy trzymać w środowisku ważnym dla dzieci. Przed zażyciem należy zbadać datę pozycje na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w układzie dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie potrafią być wdrażane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Flexin500

Flexin-500

gojiBerry-500