Follixin – absolutny gigant wśród specyfików na włosy! Wypróbuj juz dziś!

Łysienie jest kłopotem wielu ludzi, nie właśnie w starszym wieku. Czasami kłopot z chęcią włosów pojawia się także u kobiet i dość nie są to niesamowite przypadki. Follixin jest suplementem diety przeznaczonym przede każdym dla klientów, przecież nie ma żadnych przeciwwskazań mówiących, iż nie mogą z niego posiadać i panie. Jego skład został tak dobrany, że działa na układ holistycznie poprzez zmienianie sposobu zachodzenia kilku procesów, co łącznie przemieszcza się nie właśnie na indywidualną ochronę przed wypadaniem włosów, lecz jeszcze zdecydowanie poprawia jakość włosów. 

Przyczyny wypadania włosów zwalczane przez Follixin

Najważniejszą przyczyną wypadania włosów jest wiek. Z ciągiem lat procesy metaboliczne zachodzące w skórze głowy stoją się coraz mniej skuteczne, przez co organizm nie radzi sobie z dobrym odżywianiem cebulek włosowych. Naturalną konsekwencja takiego stanu sprawy jest najpierw zmniejszanie się włosów, utrata przez nie połysku i łamliwość, co w krótkim czasie obraca się po nisku w wypadanie włosów. Proces z czasem robi także w miejsce traconych włosów nowe włosy panują w niezmiernie niższym zakresie. Owłosienie głowy robi się najpierw rzadkie, potem niepełne, a na celu zostajemy bez włosów także nie ma tylko powrotu do stanu przed początkiem łysienia. 

Follixin oparty jest o właściwe ekstrakty roślinne oraz system witamin, wpływających dobrze na włosy.

BioactiveHairRegrowth Blend; sok ze skrzypu polnego (Equisetum arvense) 19% związków krzemowych; ekstrakt z pokrzywy (Urtica dioica); hydrolizowany kolagen; l-cysteina; kwas askorbinowy( witamina C); cynk; witamina E; niacyna; kwas pantotenowy; witamina B6; witamina B2; witamina B1miedź; kwas foliowy; biotyna; witamina B12

Jak większość suplementów diety, Follixin należy przyjmować bezpośrednio przed posiłkiem, i głęboko w jego trakcie. Spożycie wielkiej kwot płynów już po połknięciu pigułki jest bardzo korzystne.

W tradycyjnej terapii należy stosować dwie pigułki dziennie przy różnych posiłkach. Najlepiej po jednej przy kolacji oraz przy śniadaniu. Początkowe efekty kuracji można stwierdzić po około 3 tygodniach od przyjęcia pierwszej tabletki. Dawanie większych porcji specyfiku nie istnieje w stopniu zwiększyć aktywności suplementu.

Flexin 500

Goji Berry 500

Flexin-500