Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, iż każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej efektowna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze wprost z natury – moc naturalnych olejków roślinnych i dobrodziejstwo płynące z sporych elementów wzmacniających, które uważają się w niniejszym serum sprawiają, iż tylko po pierwszej aplikacji może i odczuwać różnicę. To silna formuła, która koncentruje się nie wyłącznie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy sklep w określonych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia strukturę włosa zamykając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To natomiast ciągle niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz powiązanych z nimi pomoce. Soki z kiełków soi i pszenicy odżywiają, ekstrakt z nasion róży dostarcza do twarze głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin A, C oraz E efektywnie chroni włosy przed niekorzystnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana niezliczonymi badaniami, co stanowi niezbyty dowód iż warto zaczerpnąć z plusów tego sposobu osobiście.

Vivese Senso Duo Oil

ProEngine

Revitalum-Mind Plus

Vivese