Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz specyfiku, który rozwiąże ten kłopot i poprawi stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to że najpopularniejszy kłopot, z którym często konfrontują się obecnie nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Okolicznością prawdopodobnie żyć niewłaściwa dieta i słabe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w samym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i efektywność olejku, który ułatwia ich wystrój oraz strukturę. Dzięki właściwie dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz działającą ochronę dla włosów. Co ważne, świetnie kształtują się i dla kobiet, jak i dla klientów, zatrzymując się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, iż wszystek olejek i wyciąg pełni zupełnie inną rolę, działając na nowy element włosa:

– skłaniając go do rozwoju,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając oraz regenerując naruszone cebulki.

Zasilają w ostatnim ujęte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii oraz argininę. To dokładnie owe czynniki decydują o wydajnym funkcjonowaniu lęku i używają szerokie miejsce w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wychodzeniu, i co wewnątrz tym chodzi, choćby do 60% obniżając ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo

Vivese Senso Duo-Oil 2