Nowy produkt do rzes

Dla większości z nas najistotniejszą czynnością rzęs jest podkreślenie oczu. Pragniemy, żeby były niczym przysłowiowe firanki w oknie. Dziś o tymże co wolno składać, by odżywić swoje rzęsy i wydłużyć ich „przeznaczenie”. Przedstawiam moje prywatne zabiegi na znaczne rzęsy: naturalne obrazy i odżywki do rzęs.

Rzęsy mają długość 8-12 mm w sumie 150-250 na maksymalnej powiece i 6-8 mm w liczbie 50-150 rzęs na dolnej. Cykl porostu włosa jest parę miesięcy (2-4 miesiące) a rozkłada się na 3 podstawowe fazy: anagen, katagen i telogen. Centralnym i najważniejszym zagadnieniem rzęs jest ochrona oczu licząca na wyłapywaniu cząstek brudu, kurzu, kiedy również ograniczonych owadów. Zatem o rzęsy warto zadbać nie ale w końcach podnoszenia swojej urod fizycznej.

EleverLash to innowacyjny produkt, jakiego końcem jest pobudzenie rzęs do silniejszego wzrostu, bez potrzeby używania klejów i pozostałych sztucznych substancji. Idealnie próbuje się także dla wrażliwych oczu, nie pozostawiając wrażenia grze oraz ucisku na powiekach. Dzięki nowoczesnej formule także dodatkowej technologii powstała odżywka, która potwierdzi oryginalny wygląd rzęs wszystkiej osobie niezależnie z wieku.

EleverLash to odżywka do rzęs, jaka stała zawarta do sprzedaży po wykonaniu wielu długich badań nad działaniem zawartych w niej faktów. Naukowcy stworzyli kompozycję, która niesie, że prędko po dwóch tygodniach systematycznej kuracji, nasze rzęsy stają się dłuższe, liczniejsze i ładniejsze.
Odżywka do rzęs EleverLash – jak robi ? Dawkowanie, efekty, skutki uboczne

www.titanodrol2.com
elever-lash.com